Ziraat Bankası, Vatandaşlara 300 Bin TL Destek Kredisi Sunuyor!

Ziraat Bankası, Vatandaşlara 300 Bin TL Destek Kredisi Sunuyor!
Yayınlama: 26.01.2024
483
A+
A-

Ziraat Bankası, ekonomiyi desteklemek amacıyla 2.500 TL taksitle vatandaşlara 300 bin TL kredi vereceğini açıkladı. Bu önemli adım, ekonomik zorluklarla mücadele eden bireylerin nefes almasına katkıda bulunmayı hedefliyor.

Ziraat Bankası, 120 ay vade seçeneği ile sunulan destek kredisini, vatandaşların finansal ihtiyaçlarına çözüm olacak şekilde tasarladı.

Ortak Konut Kredisi Kampanyası ile Ev Sahibi Olma Fırsatı!
Ziraat Bankası, ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara yönelik bir başka önemli kampanya olan Ortak Konut Kredisi’ni duyurdu. Kampanya, en az 2 en fazla 5 kişinin bir araya gelmesiyle konut alabilme imkanı sunuyor. Ortaklar arasında bir kişi veya daha fazlası kredi kullanabiliyor. Kredi tutarı, SPK lisanslı ekspertiz firmasının raporuna göre belirlenirken, krediye konu olan gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilerek kredi veriliyor.

Detaylar ve Başvuru Süreci
Ortak Konut Kredisi, 10 yıl vadeli olarak sunuluyor. 300 bin TL konut kredisi için aylık ödeme miktarı 12 bin TL olacak. Eğer 5 kişi krediyi çekerse, aylık ödeme sadece 2.500 TL olacak. Başvuruları, Ziraat Bankası mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru için “Bireysel Konut Kredisi” türünü seçip, istenilen belgelerle birlikte “Ortak Konut Kredisi” yazarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Gerekli belgeler arasında başvuru formu, gelir belgesi ve satın alınmak istenen konutun tapu belgesi fotokopisi bulunmaktadır.

Ziraat Bankası, bu kredi kampanyalarıyla vatandaşlara uygun ödeme koşulları ve cazip faiz oranları ile destek olmayı amaçlıyor. Bu kampanyalardan faydalanarak ev sahibi olmak veya finansal ihtiyaçları karşılamak isteyenler, Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu avantajları değerlendirebilirler.

Telegram kanalımız için TIKLAYINIZ
Instagram hesabımız için TIKLAYINIZ
Facebook hesabımız için TIKLAYINIZ
Whatsapp kanalımız için TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.