YABANCI DİL SINIFI ÖĞRENCİLERİ İÇİN “ENGLİSH GRAMMAR FOR YDT GRADE 11” KİTABI YAYIMLANDI

YABANCI DİL SINIFI ÖĞRENCİLERİ İÇİN “ENGLİSH GRAMMAR FOR YDT GRADE 11” KİTABI YAYIMLANDI
Yayınlama: 03.01.2024
9
A+
A-

Yabancı dil testinden sınava girecek öğrencileri desteklemek amacıyla “English Grammar for YDT Grade 11” kitabı hazırlandı ve yayıma alındı.

Genel Müdürlüğümüz tarafından öğrencilerimizin akademik başarısını artırmak ve YKS’ye daha etkin hazırlanmalarını sağlamak amacıyla çeşitli yardımcı kaynaklar hazırlanmaktadır. Bu kapsamda yabancı dil testinden sınava girecek öğrencileri desteklemek amacıyla “English Grammar for YDT Grade 11” kitabı hazırlandı ve yayıma alındı.

“English Grammar for YDT Grade 11” kitabı ile YDT’ye hazırlık aşamasında İngilizce dilbilgisini öğrenmek isteyen öğrencilere yardımcı kaynak sunmak ve öğretmenlerimize sınıf içi eğitimde kullanmak üzere destek olmak amaçlanmaktadır.

“English Grammar for YDT Grade 11” kitabının her bir ünitesinde İngilizce dilbilgisi temel kavramlarını içeren konu anlatımları bulunmaktadır. Bu anlatımlar, dilbilgisinin incelikleri için bir rehber olarak hizmet etmekte ve YDT için hazırlanan 11. sınıf öğrencilerinin yabancı dil seviyeleri gözetilerek geliştirilen anlatım, cümle örnekleri ve farklı türdeki sorularla başarı için sağlam bir temel oluşturmaktadır.

English Grammar for YDT Grade 11, her soru için anlık video açıklamalarına erişim sağlayan karekodlar ile öğrenme deneyimini arttırmaktadır. Ayrıca ilgili konuya yönelik ünitelere yerleştirilmiş detaylı konu açıklamalarını içeren videolar da bulunmaktadır. Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla hazırlanan bu kaynak sayesinde, öğrenciler istedikleri zaman ve mekânda bu yardımcı kaynağa erişim sağlayabilecekler.

Yabancı dil testinden sınava girecek öğrencileri desteklemek amacıyla yardımcı kaynakların hazırlanmasına devam edilecek olup bu yıl içerisinde öğrencilerin kullanımına farklı kaynaklar da sunulacaktır.

“English Grammar for YDT Grade 11”  kitabına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.