Tarım Kredi Market’ten İndirim Fırsatı

Tarım Kredi Market, Nisan ayının ortalarına kadar devam edecek olan indirim fırsatlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Mantı ve tarhana gibi temel gıda ürünlerinde fiyatları sabitlediğini duyuran market, müşterilerine avantajlı alışveriş imkanı sunuyor.

Tarım Kredi Market’ten İndirim Fırsatı
Yayınlama: 10.04.2024
Düzenleme: 10.04.2024 22:12
45
A+
A-

Kemal Öz Çorum Mantısı ve TK Geleneksel tarhana indirimi!

Tarım Kredi Market’in Mantı İndirimi 2024 Nisan kampanyası kapsamında, Kemal Öz Çorum Mantısı 1000 gram 36,90 TL fiyatla satışa sunulacak. Ayrıca, TK geleneksel tarhana acı ve tatlı 500 gram ise 49,90 TL’den alıcılara sunulacak. Bu özel fiyatlarla, müşteriler Tarım Kredi Market mağazalarında kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla temin edebilecekler.

Güncel indirimlerden haberdar olun!

Tarım Kredi Market, tarhana ve mantı gibi temel gıda ürünlerindeki indirim kampanyalarını sosyal medya hesapları üzerinden duyuruyor. Müşteriler, Tarım Kredi Market’in Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını takip ederek güncel indirimlerden haberdar olabilir ve avantajlı alışveriş yapabilirler. Tarım Kredi Market, müşterilerinin bütçesine katkı sağlamak ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmak için çaba gösteriyor.

tkk-mantiindirimi.jpg
tkk-mantiindirimi.jpg
tkk-tarhana-indirimi.jpg

Son gün 14 Nisan!

Tarhana ve mantı indirimi kampanyası, 30 Mart tarihinden başlayarak 14 Nisan’a kadar devam edecek. Bu süre zarfında, tüketiciler Tarım Kredi Market mağazalarına giderek kaliteli mantı ve tarhana gibi ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alabilecekler. Ancak, indirim kampanyasının son tarihi olan 14 Nisan’ı kaçırmamak önemlidir. Bu tarihe kadar yapılan alışverişlerde indirimden faydalanabilir ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Telegram kanalımız için TIKLAYINIZ
Instagram hesabımız için TIKLAYINIZ
Facebook hesabımız için TIKLAYINIZ
Whatsapp kanalımız için TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.