PTT’den 100 Bin TL  Finansman Desteği

PTT’den 100 Bin TL  Finansman Desteği
Yayınlama: 26.01.2024
224
A+
A-

PTT’den yeni kampanya haberi geldi. PTT, Aktif Bank işbirliği içerisinde düzenlenen ihtiyaç kredisi desteği dahilinde 100 bin TL’ye kadar finansman destek sağlayacağını duyurdu.

Son zamanlarda PTT tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyaları vatandaşlar tarafından büyük ilgi görmeye başladı. Bu durum karşısında PTT’den düzenli aralıklarla kredi kampanyası haberleri gelmeye başladı. Peki ihtiyaç kredisi kampanyası için sunulan vade seçeneği nedir? İhtiyaç kredisi için talep edilen şartlar neler? Kredi kampanyasından kimler yararlanabilir?

PTT’den yeni kredi kampanyası duyurusu geldi!
PTT, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde, emekli çalışan ayırt etmeden başvuru yapan herkese gerekli şartları taşıması durumunda, anında finansman desteği sunacağını açıkladı.

Kredi başvurusu için talep edilen şartlar neler?
PTT, Aktif Bank ile iş birliği çevresinde gerçekleşen, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde, başvuru yapacak kişiler için kredi başvuru işlemleri ile ilgili detaylar şu şekilde;

İhtiyaç kredisi kampanyası için başvuru yapacak kişilerin PTT müşterisi olması gerekmektedir.

PTT daha önce 70 bin TL olarak güncellenmiş olduğu limitini yeni kredi kampanyası kapsamında, 100 bin TL olarak yeniden güncelliğini duyurdu, bu durumda da, PTT aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak kişiler için kredi limiti genişlemiş oldu.

70 bin TL’ye kadar olan kredilerde ise 36 ay vade imkanı sunulurken, 100 bin TL kredi için 24 vade seçeneği sunuluyor.

PTT tarafından yayınlanan kredi kampanyası duyurusu dahilinde, ihtiyaç kredisi için başvurusu yapmak isteyen kişiler, mobil uygulama üzerinden ya da internet bankacılığı aracılığıyla kredi başvurusu yapabileceği gibi, SMS yoluyla da ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilir.

SMS aracılığıyla kredi başvurusu yapmak isteyen PTT müşterileri, T.C. kimlik numarası 30-50’e mesaj atması yeterli olacaktır. Bu işlem ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyasına için ön başvuru işlemleri tamamlanacaktır.

Mobil uygulama ya da internet bankacılığı aracılığıyla kredi başvurusu yapmak isteyen PTT müşterileri ise online olarak kredi başvuru yaparak, talep etmiş olduğu tutarı anında hesabında görebilir.

Telegram kanalımız için TIKLAYINIZ
Instagram hesabımız için TIKLAYINIZ
Facebook hesabımız için TIKLAYINIZ
Whatsapp kanalımız için TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.