Öğretmenler Odası Buluşmaları’nın 9’uncusu İzmir’de Gerçekleşti

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, “Öğretmenler Odası Buluşmaları” kapsamında İzmir’de düzenlenen programda meslektaşlarıyla bir araya geldi.

Öğretmenler Odası Buluşmaları’nın 9’uncusu İzmir’de Gerçekleşti
Yayınlama: 02.03.2024
Düzenleme: 02.03.2024 23:34
118
A+
A-

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, her ayın ilk hafta sonunda farklı illerde düzenlenen Öğretmenler Odası Buluşmaları kapsamında bu kez İzmir’deki öğretmenlerle Alsancak Gar Toplantı Salonu’nda bir araya geldi.

Bugüne kadar ikişer kez İstanbul ve Ankara’da olmak üzere Eskişehir, Konya, Kastamonu ve Sivas’ta binlerce öğretmenle istişarede bulunan Bakan Yusuf Tekin, İzmir’de de tek tek söz vererek öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini aldı.

Her ayın ilk cumartesi günü yaptıkları “Öğretmenler Odası Buluşmaları”nı Türkiye’nin farklı illerinden gelen öğretmenle İzmir’de gerçekleştirdiklerini söyleyen Tekin, eğitimde rotalarını öğretmenlerle birlikte çizmeye devam edeceklerini kaydetti.

Buluşmaya katılan öğretmenler ise tek tek söz alarak eğitim alanındaki görüş, öneri ve beklentilerini anlattılar.

Söz konusu bu buluşmaların samimiyetiyle kendilerini ifade etme imkânı bulduklarını ifade eden öğretmenler, ayrıca bu buluşmalar vesilesiyle birçok taleplerinin de karşılanmasından dolayı Bakan Tekin’e teşekkür ettiler.

Telegram kanalımız için TIKLAYINIZ
Instagram hesabımız için TIKLAYINIZ
Facebook hesabımız için TIKLAYINIZ
Whatsapp kanalımız için TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.