Meb’in Acı Kaybı! Eğitim Uzmanı Hayatını Kaybetti

Genel Müdürlüğümüz Öğretim Programları ve Materyalleri Daire Başkanlığından mesai arkadaşımız Eğitim Uzmanı Kenan Demirtaş dün sabah saatlerinde vefat etmiştir.

Meb’in Acı Kaybı! Eğitim Uzmanı Hayatını Kaybetti
Yayınlama: 14.03.2024
Düzenleme: 14.03.2024 17:12
42
A+
A-

Genel Müdürlüğümüz Öğretim Programları ve Materyalleri Daire Başkanlığında çalışan mesai arkadaşımız Eğitim Uzmanı Kenan Demirtaş dün sabah saatlerinde vefat etmiştir.

Trabzon/Arsin 1971 doğumlu olan arkadaşımız, Trabzon Merkez İmam Hatip Lisesini bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesine girerek 1997 yılında mezun olmuştur. Din Eğitimi alanında yüksek lisans yapan Kenan Demirtaş; ders kitabı, öğretim materyalleri ve müfredat hazırlama konusunda önemli katkılar sunmuştur.1999 yılından itibaren Genel Müdürlüğümüzde önce görevli öğretmen olarak daha sonra ise 2011 yılından itibaren eğitim uzmanı olarak çalışmalarına devam etmiştir. Arkadaşımız evli olup üç kız evladı babasıdır.Çalışma arkadaşları tarafından sevilen ve sayılan Demirtaş, her zaman üretken tavırlarıyla bulunduğu ortama canlılık ve neşe katardı. Vefatı tüm camiamızı derinden üzmüştür.Arkadaşımız, bugün öğle namazını müteakiben Karşıyaka Mezarlığında defnedilecektir. Kendisine Cenab-ı Hak’tan rahmet, ailesi başta olmak üzere tüm yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Telegram kanalımız için TIKLAYINIZ
Instagram hesabımız için TIKLAYINIZ
Facebook hesabımız için TIKLAYINIZ
Whatsapp kanalımız için TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.