MEB Yeğitek Uzaktan Çalışacak Öğretmen Görevlendirmesi Yapacak

MEB Yeğitek Uzaktan Çalışacak Öğretmen Görevlendirmesi Yapacak
Yayınlama: 29.12.2023
24
A+
A-

Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından öğretim programlarıyla uyumlu, etkileşimli, dijital eğitsel içeriklerin üretimine yönelik çalışmalar yürütülmektedir. Bu bağlamda içerik üretim çalışmalarında görev almak üzere uzaktan çalışma yöntemi ile öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır.

Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından öğretim programlarıyla uyumlu, etkileşimli, dijital eğitsel içeriklerin üretimine yönelik çalışmalar yürütülmektedir. Bu bağlamda içerik üretim çalışmalarında görev almak üzere uzaktan çalışma yöntemi ile öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır.Görevlendirilmesi yapılacak öğretmenlerin alanlar ile bu alanlar ait aranan şartlara ilişkin doküman aşağıdaki linkte yer almaktadır.

/meb_iys_dosyalar/2023_12/28171237_uzaktangorevlendirmesartlari_25122023_vio32.pdf

Genel ve özel şartları taşıyan adayların aşağıdaki link üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular, 29 Aralık 2023 – 12 Ocak 2024 tarihleri arasında alınacaktır.  Elden veya e-posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

https://basvuru.eba.gov.tr/

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.