İlksan Araç Kampanyası Başvuruları Başladı

İlksan Araç Kampanyası Başvuruları Başladı
Yayınlama: 15.05.2024
Düzenleme: 15.05.2024 17:09
146
A+
A-

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı İLKSAN üyelerine yönelik yeni bir araç kampanyası düzenliyor. Kampanya kapsamında, CİTROEN marka araçlarla İLKSAN’ın 71. Araç Kampanyası, 15 Mayıs 2024 tarihinde saat 10.00’da başlayacak ve 24 Mayıs 2024 tarihinde saat 17.00’de sona erecektir. 

Kampanya Araç Modelleri Ve Fiyat Listesi

İLKSAN öğretmenlere sıfır araç kampanyası detayları

Dileyen üyelerimiz, İkraz (Borç Verme) kullanım şartlarına göre, araç bedelinin 150.000,00 (YüzElliBin) TL’ye kadar olan kısmını Sandığımızdan Genel İkraz olarak kullanabilecektir. Genel ikraz borcu devam eden üyelerimizin ikraz başvurusu yapması halinde ise, (ikraz taksitlerinin en az yarısının ödenmesi şartı ile) devam eden borç bakiyesi erken ödeme indirimi yapılarak talep edilen genel ikrazdan mahsup edilir. Damga Vergisi ve sigorta kesintileri de yapıldıktan sonra kalan tutar üyemizin (muvafakatname olması halinde İlk Yatırım Turizm Grup AŞ’nin) hesabına aktarılır.

İkraz kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye web sitemizden veya 444 1943 numaralı çağrı merkezi ile görüşülerek ulaşılabilir.

Detaylı Bilgi: https://otomasyon.ilksan.gov.tr/Uyeler/Giris

Telegram kanalımız için TIKLAYINIZ
Instagram hesabımız için TIKLAYINIZ
Facebook hesabımız için TIKLAYINIZ
Whatsapp kanalımız için TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.