Bilim ve Toplum 4004 – 4005 Destek Programları Çağrıları Sonuçlandı!

Bilim ve Toplum 4004 – 4005 Destek Programları Çağrıları Sonuçlandı!
Yayınlama: 03.05.2024
Düzenleme: 03.05.2024 09:39
21
A+
A-

Bilim ve teknoloji farkındalığını uygulamalı etkinliklerle ülkemizin dört bir yanına taşıyoruz.

Bilimsel konu, kavram ve süreçleri hedef kitlenin gözlem ve uygulamalarla deneyimlemesine imkân veren ve bu yıl eklenen “İklim Değişikliği, Doğal Afetler ve Afet Yönetimi, Yapay Zekâ ve Uygulamaları, Havacılık ve Uzay” tematik çağrı alanlarından da başvuru yapılabilen 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı kapsamında 125 proje destek almaya hak kazandı. Desteklenen projeler için tıklayınız.

Öğretmenlere ve akademisyenlere; kendi branşlarına ve genel olarak öğretmenlik mesleğine özgü yenilikçi yaklaşım, strateji, yöntem ve tekniklerin etkileşimli olarak kazandırılmasını amaçlayan 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı kapsamında 45 proje destek almaya hak kazandı. Desteklenen projeler için tıklayınız.

Destek almaya hak kazanan projelerle ilgili detaylı bilgilere ulaşılabilmesi ve proje yürütücülerinin proje ile ilgili duyuru ve başvuru süreçlerini yürütebilmesi için TÜBİTAK tarafından Bilim Toplum Projeleri Portalı hazırlanmıştır. Bilim Toplum Projeleri Portalının tanıtımı ve kullanımı ile ilgili duyurular önümüzdeki günlerde yapılacaktır.

Telegram kanalımız için TIKLAYINIZ
Instagram hesabımız için TIKLAYINIZ
Facebook hesabımız için TIKLAYINIZ
Whatsapp kanalımız için TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.