Bakan Tekin, Diyarbakır İl Eğitim Yöneticileriyle Buluştu

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesindeki Öğretmenevi’nde düzenlenen “İl Eğitim Yöneticileri Toplantısı”na katıldı.

Bakan Tekin, Diyarbakır İl Eğitim Yöneticileriyle Buluştu
Yayınlama: 03.05.2024
117
A+
A-

Diyarbakır’da il eğitim öğretim süreçleriyle ilgili toplantılar ve görüşmeler yaptıklarını söyleyen Bakan Tekin, her adımı geniş istişarelerle attıklarını belirterek, tespit ettikleri sorunlarla ilgili çözüm önerilerine yönelik kararları öğretmen, idareci ve Bakanlık merkez teşkilatındakilerle tartışarak, artıları, eksileri üzerinde değerlendirme yaparak aldıklarını dile getirdi.

Bunun içinde son günlerde kamuoyunun gündeminde olan müfredat çalışmalarının da bulunduğunu ifade eden Tekin, bundan sonra böyle devam edeceklerini söyledi.

Her kararı birlikte alacaklarını, aldıkları kararın hep birlikte arkasında duracaklarını dile getiren Tekin, bir değişiklik yapmak gerekirse yine hep beraber karar vereceklerini belirtti.

Tekin, şunları kaydetti:

“Sorularınız, önerileriniz, vermek istediğiniz katkı, her şeye açığız. İnşallah hep beraber güzel şeyler yapacağız. Bugüne kadar Türkiye’deki eğitim öğretim sürecinin gücümüz nispetinde, yapabildiğimiz ölçüde bir adım ileriye gitmesi için hep beraber çalıştık. Bugünden sonra da çalışmaya devam edeceğiz.”

Telegram kanalımız için TIKLAYINIZ
Instagram hesabımız için TIKLAYINIZ
Facebook hesabımız için TIKLAYINIZ
Whatsapp kanalımız için TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.