AK Parti Milletvekillerinden Öğretmen Atamaları Açıklaması

AK Parti Milletvekillerinden Öğretmen Atamaları Açıklaması
Yayınlama: 23.03.2024
39
A+
A-

AK Parti Milletvekillerinden Öğretmen Atamaları Konusunda Açıklamalarda bulundu.

AK Parti Ankara Mitingi öncesinde AK Parti Milletvekillerine öğretmen atamasıyla ilgili TGRT ekranlarında soru soruldu. AK Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam ve AK Parti Ankara Milletvekili Zehranur Aydemir öğretmen atamasıyla ilgili soruya verdikleri cevaplar;

AK Parti Ankara Milletvekili Zehranur Aydemir;

“Milli Eğitim Bakanlığı yoğun bir çalışma içerisinde bu gün hiç bir anne baba evladının öğretmenini sorgulamadan okula yollamaz. İlk önce gider öğretmenini sorar kimdir nedir nasıl bir tecrübesi vardır der. Yine aynı şekilde Milli Eğitim Bakanlığımızda yoğun bir çalışma yapıyor. Şuna eminiz ki anne babalar bu kadar sorgularken neden Milli Eğitim Bakanlığı öğretmen kadrosu yaparken ihmal etsin. Bizim geleceğimiz çok kıymetli. Her bir evladımız çok kıymetli. İnşallah öğretmenlerimize istediği müjdeler verilecek. Ancak biraz daha sabretmemiz lazım. İnşallah hak edenler görevlerine gelecekler. ” ifadelerini kullandı.

AK Parti Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam;

“Planlamalar yapılıyor ve ihtiyaç dahilinde atamalar yapılıyor. Küçücük bir ailemizin bütçesini bile hesaplamadan atılım yapamıyoruz. Aynı şekilde ülkemizin bütçesinin de planlamalarının yapılması gerekiyor. Her bir atanan öğretmen ihtiyaç dahilinde atanıyor bundan hiç kuşkusu olmasın öğretmenlerimizin o konuda Milli Eğitim Bakanlığımızla Cumhurbaşkanımız yakında çalışıyor” ifadelerini kullandı.

Telegram kanalımız için TIKLAYINIZ
Instagram hesabımız için TIKLAYINIZ
Facebook hesabımız için TIKLAYINIZ
Whatsapp kanalımız için TIKLAYINIZ

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.