ERKEKLER NEDEN ANAL SEKS İSTER? İŞTE 5 NEDEN!

Kadın Hit: 77929 / 10 Mart 2013 15:01
ERKEKLER NEDEN ANAL SEKS İSTER? İŞTE 5 NEDEN!
-A +A

Doğrusunu söylemek gerekirse, kadınlar son birkaç senedir seks konusunda oldukça ilerleme kaydettik. Fakat hala yıkamadığımız tabularımız var. Bunlardan biri de “Anal Seks”...

 

Nedense kadınlar, partnerlerinden böyle bir istek geldiğinde tamamen kendilerini kapatıyorlar çünkü vajina dışında bir yerden ilişkiye girmenin düşüncesi bile tuhaf!

 

Peki biz kadınların bu kadar temkinli yaklaştığı konu hakkında erkekler ne düşünüyorlar? Bugüne kadar duyduğum nedenlerden 5 tanesini sizler için yazıyorum yatakta nasıl davranacağınız size kalmış!

 

Güçlülük hissi veriyor!

Kadınların cinsel ilişki sırasında erkeklerin üzerinde olması onlara güçsüz olduklarını hissettiriyor. Cinsel ilişki sırasında kontrolü onların eline bıraktığınızda kendilerini daha güçlü hissediyorlar. Hanımlar gerçek şu ki, erkekler sizinle arkadan temasa bayılıyorlar. Bu tür ilişkide sizi baştan çıkardıklarını ve hayatınızda yaşamadığını bir deneyimi tattıracaklarını da iddia ediyorlar.

 

Güvendiğimizi hissediyorlar!

Genellikle kadınların bu konu hakkında çekinceleri olduğunu biliyorlar ve bunu kabul eden kadınların kendilerine güvendiklerine inanıyorlar.

 

Yeni bir deneyim olduğunu düşünüyorlar!

Vajinal seksi mükemmel buluyorlar fakat bir süre sonra yatakta geçirilen zamanların rutine bağlandığını düşünüyor, değişiklik yani seksi ve tutku dolu bir deneyim yaşamak istiyorlar.

 

Popolarımızı seviyorlar!

Siz her ne kadar “Ayy çok düşük” ya da “Ay çok büyük” desenizde erkekler popolarınıza bayılıyorlar. Tepenizde olup böyle bir ilişki yaşamak, poponuzla daha yakın temasta olmak onları mest ediyor.

 

Çok sıkı!

Kegel egzersizlerinde ne kadar başarılı olursanız olun, poponuz her zaman vajinanızdan daha sıkıdır. Onlara göre vajina çocuk getirmek için var, farklı bir deneyimin yolu, farklı fantezilerden geçiyor. Vücudunuzun en erişilmez yerinde onlara izin vermek, onlara hiç yaşayamayacakları deneyimin önünü açıyor.

 

Hanımlar, bu anal seks olsun ya da olmasın erkekler sizin vücdunuzun her bir noktasını keşfetmek, her bir yerinde var olmak istiyorlar.

 

Unutmayın! Yatakta yaşatacağınız değişik deneyimler onları da bizi de aslında daha mutlu ediyor!

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Dikkat Çekenler
Anket

Sizce Hangi Eğitim Sendikası Daha Aktif?

Sizce Hangi Eğitim Sendikası Daha Aktif?

  • Aktif Eğitim Sen : 56 Oy (%8)

  • Anadolu Eğitim Sen(Aes) : 26 Oy (%4)

  • Demokrat Eğitimciler Sen : 6 Oy (%1)

  • Eğitim Bir Sen : 197 Oy (%29)

  • Eğitim İş Sendikası : 38 Oy (%6)

  • Eğitim Söz Sen : 4 Oy (%1)

  • Türk Eğitim Sen : 213 Oy (%32)

  • Eğitim Sen : 131 Oy (%20)

Facebook Twitter
2012 Mebdenhaber.com her hakkı saklıdır.Haber Scripti Haber Yazılımı